Usługi dodatkowe

Prosimy zapoznać się z ofertą dodatkowych usług, jakie świadczymy w naszych apartamentach.

 

Transfery lotniskowe

Dla naszych gości organizujemy transfery z lotniska w Krakowie lub w Katowicach. W przypadku lotniska w Krakowie, cena dla grupy do 3 osób to 90 PLN, a dla grupy od 4 do 8 osób cena wynosi 120 PLN. Transfery z Katowic kosztują 450 PLN dla grupy 3 osobowej oraz 500 PLN dla grupy od 4 do 7 osób. W celu zarezerwowania transferu, prosimy o wysłanie wiadomości z Państwa numerem lotu, datą oraz godziną przylotu. Kierowca będzie czekał z tabliczką z Państwa nazwiskiem w sali przylotów nawet, jeśli lot będzie opóźniony. Transfer można także zamówić w drugą stronę, z apartamentu na lotnisko. Prosimy wtedy o podanie godziny odbioru spod naszego obiektu.

Wycieczki

Goście mają możliwość rezerwowania wycieczek bezpośrednio przez recepcję MR 3 Apartments. Dwa najpopularniejsze kierunki to Auschwitz oraz Kopalnia Soli w Wieliczce. Poza tym oferujemy wycieczki do Wadowic, Zakopanego oraz spływy przełomem Dunajca. Nowością w ofercie są także profesjonalne zajęcia na strzelnicy. Ceny wycieczek zaczynają się od 140 PLN. W cenę wliczony jest bilet wstępu do danego obiektu, komfortowy transport klimatyzowanymi samochodami, przewodnik posługujący się wybranym przez gościa językiem. W celu rezerwacji lub sprawdzenia dostępności prosimy o kontakt z nami.

Sprzątanie w trakcie pobytu

W przypadku pobytów dłuższych niż 5 dni, w cenę pobytu wliczone jest dodatkowe pełne sprzątanie apartamentu w trakcie którego wymienione zostaną pościele, ręczniki oraz kosmetyki. W przypadku krótszych pobytów goście mogą zamówić sprzątanie przez recepcję. Cena sprzątania wynosi od 90 do 150 PLN w zależności od wielkości apartamentu.