Obowiązek informacyjny

W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych ( „RODO”) pragniemy poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest Adrian Tomaszkiewicz MR 3 Apartments z siedzibą w Krakowie przy ul. Mały Rynek 3/10,  NIP 9930304905.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez firmę. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu MR 3 Apartments będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert promocyjnych nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług.

Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie firmy lub poprzez adres mailowy: info@mr3apartments.pl